אין גיל שבו אדם לא זקוק להתרוממות נפש כלשהי. ככול שהסבל קטן יותר והיכולת שלנו להתמודד איתו גדולה יותר, כך רמת האושר בחיים עצומה יותר. לכן פיתחתי שיטה ייחודית המטמיעה שיטות עתיקות מהמזרח, הידועות ביעילותן בטיפול במתחים, חרדות חוסר בטחון עצמי, בתוך העולם המערבי המודרני. השיטה מצליחה ללמד את האדם לטפל בעצמו ולהתמודד טוב יותר עם הלחצים והמתחים של חיי היום יום. מעבר לכך, השיטה מצליחה להעניק כלים ייחודים המקטינים את הסבל של האדם.

 

בתקופה שגדלתי לא הייתה מודעות גבוהה לבעיות דיסלקציה ובעיות קשב וריכוז (ADHD). בתור ילד דיסלקטי עם בעיות קשב וריכוז נתקלתי במערכת אטומה שלא ידעה כיצד לתקשר עם ילדים כמוני.  בזכות החשיפה שלי לעולם של תרבות המזרח ויישום השיטה המסתמכת על תורת הזן בודהיזם בחיי, הצלחתי להתעלות על אתגרים אלה ולהגיע להישגים.

 

אני עוסק באינטגרציה של עולם הערכים של זן בודהיזם בעולם המודרני משנת 1999. יישמתי את השיטה על ילדים, בני נוער ומבוגרים. עבדתי עם נוער בסיכון בכפר ילדים וטפילתי במגוון בעיות, החל מהורדת רמת האלימות ועד להגדלת ההישגים. התוצאות היו מדהימות.
לא רק שרמת האלימות ירדה אלא הילדים גם מצאו ערך נוסף לחייהם, התחילו להתנדב במסגרות שונות, עבדו עם ילדים בעלי פיגור או תסמונת דאון במסגרת בית גיל בכרמיאל ועוד.
הילדים זכו לביטחון עצמי וכולם סיימו בגרות, כנגד כל הסיכויים.
המשכתי לעבוד עם בני נוער וילדים בבית ספר אפק בכרמיאל ובמסגרת מתנסים (ניתן לראות בקורות החיים את השנים).

 

בשנים האחרונות אני עובד באופן פרטי עם בני נוער ומתבגרים. העבודה משלבת את הניסיון האישי שלי עם תפעול נכון של טכנולוגיות העומדות ברשותנו, על מנת לצמצם את מידת הסבל של האדם שנובע מלחצים, היעדר בטחון עצמי, חוסר הגשמה עצמית ועוד.